preloader

Opinie

Ogólne
9.9 / 10
10 / 10
Zuzanna Szczesniak
Z całego serca polecamy to miejsce! Przepiękna sala, wyjątkowy klimat i doskonała organizacja sprawiły, że od samego początku czuliśmy się zaopiekowani. O wyborze tego miejsca zadecydował nie tylko jego wygląd, ale przede wszystkim bardzo pozytywne pierwsze wrażenie, jakie zrobiła na nas osoba oprowadzająca. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na profesjonalne wsparcie i zaangażowanie, a przypisana nam koordynatorka czuwała nad wszystkim z ogromną dbałością o szczegóły. Dzięki temu cały proces przebiegał spokojnie i bez najmniejszych rozczarowań. Serdecznie polecamy!
24 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Paula Siwik-Olendzka
Chciałabym serdecznie z całego serca polecić Osadę na przyjęcie weselne! W szczególności współpracę z p. Karoliną, która wspaniale się nami zaopiekowała, zawsze pozostawała w kontakcie i cierpliwie odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej koordynatorki :) Samo miejsce jest oczywiście przepiękne, jedzenie i obsługa również na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy! ?
23 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Martyna Rybkiewicz
Osada Dębowo to prześliczne miejsce z duszą. Klimat tego miejsca Nas oczarował. Jedzenie było przepyszne, a obsługa bardzo sympatyczna. Pani Aniela - cudowna kobieta z niesamowitym ciepłem w sercu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całokształtu wesela i goście również. Dziękujemy ?
15 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Malwina Czarnomorzec
Z całego serca polecamy Osadę Dębowo jako miejsce na wesele! ? Organizowaliśmy tu ślub i wesele i nie mogliśmy trafić lepiej. Okolica jest przepiękna, wspaniała przyroda, sala bardzo naturalna, a jedzenie pyszne - goście do dziś wspominają smaki. Szczególnie chcemy wyróżnić Panią Karolinę - w ciągu całego dnia wesela można było na nią liczyć w każdej sprawie. Ogromna pomoc i niesamowita życzliwość :) Wszystko przebiegło miło, sprawnie i bez najmniejszych problemów. Naprawdę czuliśmy się zaopiekowani od początku do końca. Jeśli szukacie miejsca na wymarzone wesele - Osada Dębowo to strzał w dziesiątkę! Bardzo dziękujemy całemu zespołowi, a zwłaszcza Pani Karolinie. ?
14 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Kamil Bednarczyk
Bardzo urocze miejsce na imprezy okolicznościowe.
12 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Tomasz Biskup
Bardzo miło i sympatycznie robiło mi się stand-upy na imprezie prywatnej w Osadzie Dębowo! Lokal jest też bardzo klimatyczny i pięknie położony.
10 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Agnieszka Dobies
Wraz z obecnym już mężem wybraliśmy Osadę jako miejsce naszych zaślubin oraz wesela - nie mogliśmy wybrać lepiej! O pięknie i klimacie tego miejsca nawet nie ma co się rozpisywać, ktokolwiek tam przyjedzie poczuje ten niepowtarzalny sielski vibe, którego właśnie szukaliśmy. Wygoda wszystkiego na miejscu - noclegów, ceremonii i wesela zrobiła robotę a nasza koordynatorka Michalina sprawiła, że o nic absolutnie nie musieliśmy się martwić - polecam serdecznie współpracę. Od kontaktu mailowego i telefonicznego, przez organizacje dzień przed ślubem i w sam ten dzień - wszystko na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni zarówno miejscem jak i organizacją i jedzeniem (mieliśmy wybrane menu wegetariańskie i nawet mięsożercy byli bardzo zadowoleni!). Podsumowując - polecam, polecam, polecam!
10 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Dominika Augustynowicz
To było dokładnie takie miejsce, o jakim marzyliśmy! Piękne, rustykalne otoczenie, blisko natury, ze zwierzętami i wyjątkowym klimatem, który idealnie pasował do naszego stylu. Wiejski budzik w cenie (kogut). Sala była przepięknie udekorowana, a całość tworzyła ciepłą i magiczną atmosferę. Wyszło lepiej niż to sobie wyobrażaliśmy. Organizowaliśmy wszystko na odległość, ponieważ mieszkamy za granicą, dlatego ogromnie doceniamy wsparcie i zaangażowanie Pani Małgorzaty. Była zawsze dostępna, pomocna i zadbała o wiele szczegółów zarówno podczas przygotowań, jak i w dniu wesela. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy to miejsce dla innych par, które także lubią taki sielankowy klimat.
9 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Ola Chruscicka
Byliśmy na weselu w Osadzie zarówno jako goście weseli jak i Para Młoda i trudno nam wyobrazić sobie lepsze miejsce na przyjęcie weselne! Poza piękną salą i jej otoczeniem na uwagę zasługuje też świetna organizacja i koordynacja ze strony Osady. Kwitnące jabłonie były piękną scenerią na ślub plenerowy, rustykalna stodoła idealnie wpisała się w klimat naszego wesela, a całość dopełniło pyszne jedzenie (dziękujemy za przepyszne opcje wegetariańskie). Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Michaliny - koordynatorki - która wykazała się dużym wsparciem, ale też elastycznością w stosunku do naszych potrzeb. Bardzo doceniamy również świetny kontakt i wszelkie wskazówki otrzymane w trakcie całego procesu planowania. Jeszcze raz dziękujemy! Dzięki Wam ten dzień był nawet lepszy niż sobie wyobrażaliśmy.
29 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Julia Mazurek
Z całego serca polecamy Osada Dębowo jako miejsce na wesele. Od samego początku nasza koordynatorka Aniela była z nami cały czas w kontakcie i pomagała nam w rozwiązywaniu wszystkich problemów oraz organizacyjnych kwestii, co było dla nas ogromnym wsparciem, szczególnie że mieszkamy za granicą. Szczególnie polecamy panią Anielę jako koordynatorkę — jest bardzo przyjazna, profesjonalna i mega zaangażowana w swoją pracę. Dzięki niej czuliśmy się spokojni i pewni, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Sad, w którym odbyła się ceremonia, był przepiękny i stworzył niesamowity klimat. Sala oraz dekoracje wykonane przez panią Anielę były po prostu przecudowne i wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo profesjonalna i serdeczna, a jedzenie było po prostu pierwsza klasa. Goście byli zachwyceni zarówno miejscem, jak i całą atmosferą. Jeszcze raz dziękujemy za stworzenie naszego wymarzonego wesela!
27 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Patrycja Szulc
Nasze wesele w Osadzie Dębowo było dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy ✨ Pełne pięknego klimatu, spokoju i świetnej organizacji. Już od pierwszego spotkania czuliśmy, że trafiliśmy w dobre ręce, a w dniu ślubu tylko się w tym utwierdziliśmy. Ogromne podziękowania należą się szczególnie naszej wspaniałej koordynatorce Pani Anieli, która przez cały okres przygotowań była dla nas ogromnym wsparciem ? Zawsze pomocna, cierpliwa i w pełni zaangażowana, a przy tym zawsze z uśmiechem na twarzy ? Pani Aniela odpowiadała na każde pytanie i dbała o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu mogliśmy przeżyć ten dzień bez stresu i naprawdę się nim cieszyć. Sama Osada ma niesamowity klimat - piękna stodoła, otoczenie zachwycającej natury i spokojna atmosfera zrobiły ogromne wrażenie nie tylko na nas, ale też na wszystkich gościach. Do tego pyszne jedzenie, świetna obsługa i dopracowana organizacja sprawiły, że wszystko przebiegło dokładnie tak, jak powinno. Z całego serca polecamy Osadę Dębowo każdemu, kto marzy o wyjątkowym i niezapomnianym weselu!
24 Maj 2026
Więcej
10 / 10
No Mad
24 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Anita Brzostowska-Ziętara
Z całego serca dziękujemy Osadzie Dębowo za stworzenie miejsca, w którym mogliśmy przeżyć najpiękniejszy dzień naszego życia ♥️ To miejsce, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia i od razu wiedziałam, że właśnie tam 8 maja 2026 r. będziemy świętować nasze wesele ♥️ Od samego początku czuliśmy ogromne wsparcie i opiekę na każdym etapie przygotowań. Cudowna współpraca najpierw z managerką Gosią Dzierzęcką, a następnie z naszą koordynatorką Karoliną Bukowską sprawiła, że cały proces organizacji był dla nas spokojny i przyjemny. Karolcia niezwykle ciepła i cudowna osoba. Dopięła każdy szczegół naszego wesela, błyskawicznie odpowiadała na wiadomości i wszystkie nurtujące pytania. Była ogromnym wsparciem, pomagała na każdym kroku i sprawiła, że mogliśmy przeżyć ten dzień bez stresu, po prostu ciesząc się każdą chwilą ♥️ Sama Osada to miejsce absolutnie magiczne. Piękne, klimatyczne, pełne ciepła i uroku. Jedzenie było przepyszne, a goście zachwyceni dosłownie wszystkim. Ciągle słyszymy, że było to jedno z najpiękniejszych wesel, na jakich byli. Z całego serca polecamy Osadę Dębowo każdej parze, która marzy o wyjątkowym, dopracowanym i pełnym emocji weselu ♥️ Ściskamy najmocniej ? Anita & Damian
21 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Natalia Banach
Urządzanie wesela w Osadzie to sama przyjemność! Pani Aniela to anioł, mega pomocna, komunikatywna i ogarniająca wszystko czego Para Młoda nie daje rady ogarnąć ? Obsługa świetna! Uśmiechnięci, pomocni - naprawdę wspaniała ekipa! Wszystko przygotowane na tip top, nie było problemu z tym, że czekaliśmy do ostatniej chwili czy pogoda się uda i będziemy mogli urządzić uroczystość w sadzie. A no i jedzenie było pyszne! bardzo polecamy to miejsce ?
16 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Mateusz Nowak
15 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Ewelina Smółkowska
Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji wesela w Osadzie Dębowo. Bardzo chcielibyśmy podziękować pani Michalinie. Był z nią bardzo dobry kontakt. Dzięki niej nasze wesele wyglądało tak, jak chcieliśmy, żeby wyglądało. Pani Michalina potrafiła skutecznie pomóc nam w każdej sytuacji. Nawet gdybyśmy chcieli się do czegoś przyczepić, to nie ma do czego. Kiedy wymyśliliśmy sobie pierogi jako dodatkowe danie na weselu, nie było z tym żadnego problemu. Były tak pyszne, że nasi goście ciągle je wspominają. Ogólnie całe jedzenie było bardzo smaczne. Pozdrawiamy panią Michalinę! Dziękujemy
10 Maj 2026
Więcej
10 / 10
Marta Piecuch
Jako gość weselny bylam zachwycona osada. Cudowne otoczenie przyrody, a sama sala miala badrdzo przytulny klimat. Zdecydowanie wróciłabym do tego miejsca Przesympatyczna obsługa
14 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Michał
14 Kwi 2026
Więcej
10 / 10
Artur Rutkowski
Nawet zimą jest tu jak w bajce
2 Gru 2025
Więcej
10 / 10
Weronika Stasiun
19 września w Osadzie Dębowo odbył się masz ślub i wesele. To był strzała w dziesiątkę! Było przepieknie ?? Pani Małgorzata zadbała o wszystko tak jak sobie wymarzłam , a wybranie dekoracji która oferowała Oasada była najlepsza decyzją . ? Polecam
5 Lis 2025
Więcej