preloader

Opinie

Ogólne
9.5 / 10
Lokalizacja
9.5 / 10
Wyżywienie
7 / 10
Pokój
9.2 / 10
Obsługa
9.8 / 10
10 / 10
Anetka J
Super miejsce. Wszystko zgodnie z opisem.
21 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Leva Vortep
20 Cze 2026
Więcej
10 / 10
barbara stasiak
Rewelacyjne miejsce z bardzo miłą obsługą. Polecam wszystkim, bez względu na wiek będziecie zadowoleni z pobytu w OAZA Łeba
19 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Jan Kandrac
9 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Katarzyna Nazar
Polecam - bardzo miły Pan w recepcji - wszystko zgodne z opisem
8 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Katarzyna Dworzecka
Super miejsce i przemiła Pani właścicielka. Czyściutko, pachnąco. Polecam gorąco
1 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Dominik Sikora
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, świetna lokalizacja, czyste pokoje. Polecam na szybki wypad do Łeby
1 Cze 2026
Więcej
10 / 10
Krystian
Czystość,balkon i cisza...
4 Paź 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Anna
Udany pobyt poza wysokim sezonem. Obiekt w bardzo fajnej lokalizacji - cicha uliczka, ale blisko do centrum, sklepów, stacji kolejowej i przystanku busów, chociaż do plaży mogłoby być bliżej. Pokoje rozsądnej wielkości, super wygodne łóżka. W każdym pokoju czajnik, lodówka i mała suszarka na pranie - rewelacyjny pomysł. Łazienka raczej miniaturowa, ale czysta i funkcjonalna. Wspólna kuchnia/jadalnia dobrze wyposażona. Teren ośrodka czysty i zadbany, dużo sprzętów i udogodnień do plażowania i dla dzieci. W pokoju wszystko działa, żadnych przepalonych żarówek, nieczynnych gniazdek itp. Nie ma żadnych problemów z pobytem zwierząt.To jest typowy ośrodek wypoczynkowy (ponad 50 pokoi), a nie duża willa z pokojami do wynajęcia. Co za tym idzie, pokoje nie zapewniają prywatności: do większości wchodzi się przez drzwi balkonowe, a okno i drzwi balkonowe często zajmują całą jedną ścianę pokoju. Pokój przy pokoju, wszyscy zaglądają sobie nawzajem przez okna (siłą rzeczy), słychać każdą rozmowę, kaszlnięcie, kroki, trzaśnięcie drzwiami. Jak już ktoś tu napisał, to nie jest miejsce dla ludzi szukających ciszy i spokoju, obiekt jest bardzo ukierunkowany na rodziny z dziećmi, którym nie przeszkadza impreza przy grillu albo plac zabaw dla dzieci tuż pod oknem. Na szczęście byłam poza sezonem, więc było niewielu gości i względny spokój.
27 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Użytkownik Google
Hotel położony w bardzo dobrym miejscu gdzie jest wszędzie blisko. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. W pokojach czysto, aneks kuchenny sprawdzi się do przygotowania śniadania, są sztuce, łazienka czysta. Polecam
22 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Łukasz Szczeciński
Hotel położony w bardzo dobrym miejscu gdzie jest wszędzie blisko. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. W pokojach czysto, aneks kuchenny sprawdzi się do przygotowania śniadania, są sztuce, łazienka czysta. Polecam
22 Wrz 2025
Więcej
10 / 10
Klaudia
22 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Joanna
Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. ?
21 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Patrycja
Obiekt spełnił nasze oczekiwania. Polecamy Pokój czysty, wszystkie udogodnienia zgodne z opisem. Łazienka niewielka, ale czysta i dodatkowy atut to miejsce na przechowywanie kosmetyków. Obiekt położony blisko centrum i ok. 20 minut spacerem na plażę. Polecam
21 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Michalina
Miejsce na prawdę godne polecenia Przemiła obsługa i niezwykle pomocna! Pokój był przestronny, czysty. Aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony i ładnie urządzony. Bardzo dziękujemy i wszystkim polecamy!!
19 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Eugenia Darul
Bardzo ładny hotel, w cichym miejscu, blisko do deptaka, plaży i atrakcji w Łebie. Pokoik (nasz dwu osobowy) mały ale przytulny, mała lodówka w pokoju, łazienka bardzo ładna, wszędzie bardzo czysto. Aneks kuchenny z miejscem na spożywanie posiłków wewnątrz i na zewnątrz, pralka dostępna dla gości, czym byłam miło zaskoczona. Miejsce zabaw dla dzieci, plac dla rowerów, my przyjechaliśmy swoimi ale można je tutaj wypożyczać. Cena za pokój bardzo przyzwoita, dodatkowo dostaliśmy kupony rabatowe na niektóre atrakcje i restauracje w okolicy. Serdecznie polecam, ja na pewno jeszcze skorzystam jak będę w Łebie ❤️
17 Wrz 2025
Więcej
9 / 10
Katarzyna
14 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Natalia
Było super Bezpłatne rowery
12 Wrz 2025
Więcej
7.5 / 10 Pokój
7.5 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
ARKADIUSZ LEWANDOWSKI
12 Wrz 2025
Więcej
9 / 10
Sviatlana
11 Wrz 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa