preloader

Opinie

Ogólne
9.5 / 10
Lokalizacja
9.5 / 10
Wyżywienie
7 / 10
Pokój
9.2 / 10
Obsługa
9.8 / 10
10 / 10
Przemistrzunio
Troche daleko od morza ale ośrodek ma wszystko co potrzebne do wypoczynku-rowery, sprzęt plażowy, codzienne animacje a przy recepcji darmowa granita dla gości wynajmujących pokoje
25 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Przemysław Walkiewicz
Troche daleko od morza ale ośrodek ma wszystko co potrzebne do wypoczynku-rowery, sprzęt plażowy, codzienne animacje a przy recepcji darmowa granita dla gości wynajmujących pokoje
25 Sie 2025
Więcej
9 / 10
Aneta
21 Sie 2025
Więcej
7.5 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
9 / 10
Tomasz
Doba mogłaby być trochę dłużej. Przynajmniej do 11.00
20 Sie 2025
Więcej
7.5 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Ewelina Pękala
20 Sie 2025
Więcej
10 / 10
klaudia Klaudia
Super hotel, fantastyczna lokalizacja i mega mila obsluga. Goraco polecam. Na pewno wrocimy w przyszlym roku :)
20 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Leszek Jurewicz
Polecam z całego serca. Na pewno wrócimy do Oazy w przyszłym roku.
20 Sie 2025
Więcej
9 / 10
Ewelina
Blisko plaży, bardzo miła obsługa. Warunki adekwatne do ceny. Polecam ?
19 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
Budowa Przez Pryzmat
18 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Jacek T
Bardzo czyste pokoje. I dużo atrakcji na obiekcje. Trochę swatygowana lazienka
18 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Dorota
17 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
7.5 / 10 Obsługa
10 / 10
Daria Maria
Miejsce idealne na pobyt dla rodzin z małymi dziećmi, dużo dostępnych atrakcji. Pokoje czyste, dobrze utrzymane. Aneks kuchenny dostępny całodobowo bardzo dobrze wyposażony. Lokalizacja również bardzo dogodna - wszędzie blisko. Zdecydowanie polecam.
17 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Daria K
Miejsce idealne na pobyt dla rodzin z małymi dziećmi, dużo dostępnych atrakcji. Pokoje czyste, dobrze utrzymane. Aneks kuchenny dostępny całodobowo bardzo dobrze wyposażony. Lokalizacja również bardzo dogodna - wszędzie blisko. Zdecydowanie polecam.
17 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Krzysztof Czajkowski
16 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Tomasz Jerzy
Polecam!?
16 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Amelka Jaskulska
Świetne miejsce na urlop. Na lekkim uboczu lecz nadal wszędzie blisko. Atrakcji dla dzieci mnóstwo . Dmuchańce , Animacje, małpi Gaj oraz plac zabaw. Obsługa jak i właściciele wspaniali i pomocni. Polecam z całego serca .
16 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Paulina Jaskulska
Świetna atmosfera ❤️ właściciele i pracownicy prze sympatyczni i zawsze pomocni ! Atrakcji dla dzieci bardzo dużo. Od animacji, małpiego gaju aż po dmuchańce i to wszystko w cenie pobytu. Polecam z całego serca !
16 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Jakub
15 Sie 2025
Więcej
10 / 10 Pokój
10 / 10 Lokalizacja
10 / 10 Obsługa
10 / 10
monia k
Pokoje czyste i zadbane,również łazienki,dodatkowy plus za wygodne łóżka. Fajna atmosfera ośrodek jak najbardziej odpowiedni dla rodzin z dziećmi. Za pewne jeszcze tam wrócimy.
15 Sie 2025
Więcej
10 / 10
Jarosław Janiec
14 Sie 2025
Więcej