Opinie
pokój mały,czysty.
Cisza spokój ale wszędzie blisko.
czyściutko
jak wyżej napisałam
miło iprzyjemnie
akurat zajmowany przez nas pokój miał chyba najgorszą lokalizację w ośrodku. Wejście pod schodami, pokój dość ciemny i wąski. Na szczęście służył tylko jako sypialnia. Czystość bez zarzutu.
Obiekt zlokalizowany blisko centrum miasta. Atrakcje w samym obiekcie były dostępne zwłaszcza dla dzieci.
Nie mam zastrzeżeń co do fachowości i uprzejmości obsługi obiektu. Właściciel bardzo uprzejmy i miły.
Pokoje czyste, apartament świeżo wyremontowany, parę niedociągnięć ale to rzecz normalna, po zgłoszeniu pewnego problemu błyskawiczna reakcja i usunięcie usterki.
Miła i pomocna obsługa, nawet wykraczająca poza standard.
Pokój czysty i funkcjonalny, z niekrępującym wyjściem do mini-ogródka.
Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko.
Zdecydowanie polecam - życzliwość i pełen profesjonalizm, również (co było dla nas bardzo przydatne) polecanie przez właścicieli fajnych miejsc do zwiedzenia z 5-latkiem w Łebie i okolicach.
nie mamy zastrzeżeń
w punkt..
uprzejma i sympatyczna