Opinie
Pokoje czyste pachnące wyposażone w to co powinno być aczkolwiek bez ogrzewania. Ogrzać się można za pomocą Farelki elektrycznej. W sezonie letnim napewno zbędne ale jeżeli chodzi o nasz pobyt na majówkę 2019 to pogoda w nocy była nie ciekawa więc korzystaliśmy z Farelki.
Obiekt dobrze skomunikowany blisko od dworca PKP Blisko do morza.
Czystość pokoi nie budzila zastrzerzeń. Funkcjonalność myślę że w porządku wszelkie potrzebne akcesoria do dyspozycji nawet dla rodzin z małymi dziećmi. Wystrój też ciekawy. A widok z tarasu na podwórko dla mnie może być.
Całkiem dobra zważywszy że tak jak napisałam w ocenie ogólnej są do dyspozycji rowery.
Jak najbardziej profesjonalna i rzeczowa.