Opinie
Super nowoczesny wystrój w pokojach comfort, pokój był starannie przygotowany. Brakowało mi jedynie podstawowych rzeczy jak np ściereczka w pokoju, dzięki której mogłabym przetrzeć na bieżąco zlew czy stolik :)
Blisko centrum, atrakcji mnóstwo :)
Pani w recepcji, bardzo sympatyczna i profesjonalna.
wystrój minimalny, w pokoju lodówka i czajnik
wszędzie blisko
Miła obsługa
Jeżeli chodzi o odległość od portu to jak najbardziej ok, natomiast do plaży trochę daleko
Obsługa super, o wszystko co poprosiliśmy dostaliśmy, również przyjechaliśmy o 12 i pokój już był gotowy za to wielki plus
Od dwóch lat korzystamy z tego samego pokoju - z bezpośrednim wyjściem do małego ogródka. Pokój funkcjonalny, dobrze wyposażony, czysty i przytulny.
Obiekt blisko centrum jednak z dala od ulicznego zgiełku. Wszędzie jest blisko.
Nic dodać, nic ująć, wszystko na wysokim poziomie.
Wszystko było jak najbardziej w porządku, a jeśli już miałabym się do czegoś "przyczepić" to w pokoju mogłaby być ciut mocniejsza żarówka. Nie był to jednak żaden uciążliwy problem, więc uważam iż był naprawdę mało istotny.
Lokalizacja praktycznie idealna, bo ośrodek położony w spokojnym i cichym miejscu, a mimo wszystko wszędzie jest blisko, zarówno na dworzec, do sklepu czy do "centrum miasta", a na plażę spacerkiem nie idzie się dłużej, niż 15 minut.
Obsługa również bardzo pozytywna. Pan w recepcji super miły, pozwolił nam zostawić bagaże, mimo iż byliśmy sporo przed czasem. I adekwatnie w dniu wyjazdu: walizki mogły sobie spokojnie stać i czekać na przyjazd pociągu.