Opinie
Czysto i funkcjonalnie
Miła obsługa
Co do czystości nie mam zarzutów.w pokoju wszystko co potrzeba tylko ze nie działające niestety (zapchana umywalka,nie działający tv a w lodowce cieplej niż na zewnątrz).trudno co chwila biegać do recepcji z kazda usterka.powinno to byc przygotowane.co innego jezeli usterka zdazy sie wczesniej.dla mnie priorytetem zawsze jest balkon i takowy był.stol ,krzesła.
Lokalizacja idealna
Pokój malutki, ale czysty z balkonem i lodówką.
Blisko wszędzie zarówno do centrum jak i do morza. Cicha okolica.
Pełen profesjonalizm. Łatwy kontakt.
Łazienka mało wyposażona, brak półeczek, przeciekająca kabina prysznicowa.
W tej kategorii cenowej obiekt przeszedł moje oczekiwania
Tutaj naprawdę duża dycha
Właściciel pomocny, miły, żadnego problemu w każdej kwestii
czystość
lokalizacja obiektu dobra
The lights were quite dim, made reading a little hard.
Pokój który zajmowaliśmy był przed remontem, ale właściciel zapewniał że w przyszłym roku wszystkie pokoje będą już piękne :)
Ośrodek położony jest w bardzo dobrym miejscu. Wszędzie blisko i na plażę i do centrum Łeby
Obsługa miła i sympatyczna