Opinie
Pokój czysty, ładnie urzadzony. Duży balkon.
Bardzo blisko do głównego deptaku, sklepów, pubów a zarazem cicha okolica.
Bez zastrzeżeń. Miła obsługa.
Pokoje czyste, wyposażone w to co trzeba. W łazience brakowało nam większej ilości wieszaków lub jakiejś półeczki.
Bardzo fajna lokalizacja, cicha okolica.
Wszystko tak jak trzeba
Zniszczone wyposażenie (pęknięte lustro w łazience, bujająca się szafka z wieszakiem na ubrania, dziurawe prześcieradło). W pokoju naprzeciwko schodów całkowity brak prywatności (zasłony przez które wieczorami wszystko widać). Na plus ogólna czystość pokoju.
Bliskość centrum miasta, całkiem blisko do plaży.
Bez zastrzeżeń.
ok
ok
ok
ktoś będąc przed nami musiał palić papierosy
ok
pan na recepcji bardzo przyjemny
Pokój czysty i ładny . Lecz łóżka nie wygodne .
Właściciel najlepszy !
Pokoje czyste, zadbane, ciepła woda w kranie obojętnie o której godzinie ;) ocena tylko 7/10 ze względu na fatalne umieszczenie TV, oraz niewygodne łóżko.
Bliska lokalizacja głównych ulic, plaży.
Miło i bezproblemowo
Czyste,schludne,zadbane. Łazienka i toaleta w pokoju.
Wszędzie blisko i do centrum i na plaże.
Grzeczna,kulturalna, pomocna.
Pokój czysty,jak dla mnie to brakowało mi tylko mikrofalówki w pokoju ale była dostępna w kuchni i jedynie co to brakowało rolet na oknach to jedyny minus.
obiekt jest położony w bardzo dobrej lokalizacji ,blisko na główny deptak ,blisko sklep spożywczy kiosk ze swiezyw pieczywem i blisko morza.nic wiecej nie potrzeba;)
obsługa pierwsza klasa wszyscy bardzo mili i sympatyczni .