Opinie
Przydałyby się moskitiery w okna i drzwi, a w szafach jakieś półki na ubrania, bo są tylko miejsca na wiszące ubrania i dwie szuflady
blisko centrum i blisko morza
bardzo miła
pokoje czyste, jedynie łazienki mikroskopijne
spokojnie i do plaży odległość OK
bardzo miła i pomocna obsługa
Czysto i przytulnie.
W sam raz, blisko do centrum i do morza też nie za daleko.
Bardzo miła obsługa, dziękujemy.
Pan Kamil super gość....
brak suszarek do prania, za wąskie zasłony prysznicowe przez co po kąpieli była mokra cała łazienka, zapach wilgoci
położenie bardzo dobre
miła obsługa
Czystość - OK, Funkcjonalność - za mało mebli typu szafa, za mało uchwytów na ręczniki w łazience Wystrój - OK Widok - OK
OK
OK