Opinie
Czysto i przytulne
Super lokalizacja
Brak podwójnego łóżka w pokoju dwuosobowym. wersalka za mała na dwie osoby
Centrum Łeby ale bardzo spokojnie i cicho
Pokój ok
Położenie super 5 minut od centrum cisza
Obsługa bardzo miła, właściciele również bardzo mili polecam
Pokoje czyste i pachnące. Niestety często brak ciepłej wody, łóżka bardzo zużyte (skrzypiące), brak sztućców i ręczników.
Położenie bardzo dobre. Blisko do centrum, restauracji i morza.
Obsługa bardzo miła, profesjonalna pomoc.
Pokój mały, ale przytulny i funkcjonalny. Wystrój przeciętny. Niestety, widok na bilard i grill, przez toi był hałas do późnego wieczora, ale ogólnie ok.
miałam pokój z wyjściem na ogród- bardzo korzystne rozwiązanie. w pokoju jedynie przydalyby sie jakieś półeczki, równiez w szafach, poza tym rewelacyjnie; schludnie i czysto
obiekt polozony blisko plazy, blisko centrum. umozliwił atrakcje dla dzieci- tańce, piosenki prowadzone przez zespół https://www.facebook.com/Anima-Skierka-549698955079217/.Rewelacyjnie
Profesjonalizm, obsługa i uprzejmość na szóstkę. Bardzo jestem zadowolona i na pewno tam wrócę
Tylko brakowało mi szafy jedno drzwiowej zeby powiesić odzież ;)
na 110 % :)
Czysto funkcjonalnie, wyposażenie niezbędne do pobytu.Grill na zewnątrz + Barek
Wszędzie blisko , teren ogrodzony z atrakcjami dla dzieci
Profesjonalna obsługa, szybka reakcja na prośby do obsługi.
Czysto,schludnie,widno. Mogłyby być rolety w oknach.
Bardzo dobra lokalizacja obiektu. Niby na uboczu,gdzie panuje spokój i cisza ale najważniejsze że wszędzie blisko. I do głównej ulicy jak i nad morze. Są informacje o zbliżających się atrakcjach.
Na plus. Właściciel,Pan Kamil bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam.
Bardzo fajny pokoik, ale trochę ciasny
Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum miasta , niedaleko na plażę, a jednocześnie cisza i spokój.
Obsługa profesjonalna, a jednocześnie bardzo ciepła co powodowało, że czuliśmy się że jesteśmy jak u siebie.
Wporzadku
Super