Opinie
Pokój czysty, funkcjonalny. Minusem był bardzo niewygodny materac na łóżku, zbyt miękki.
Obiekt położony w doskonałej lokalizacji od morz, dworca, centrum.
Obsługa bardzo profesjonalna, uprzejma, życzliwa, pomocna, dyspozycyjna, dostępna.
Czysto, w pokoju wszystko co potrzeba.
Spacerem 10 minut do plaży.
Duży plus, fachowa, uprzejma i pomocna obsługa.
ok
ok
ok
troszke daleko do morza,a zarazem w samym centrum
obsługa była baaaaaaaaaaaaaaaaardzo miła, i uczynna .
W pokojach czysto, wystrój w porządku,
Obiekt położony w centrum, blisko praktycznie wszędzie
Właściciele bardzo mili uprzejmi i uczynni
Tu to można śmiało dawać ponad 10
czysto 9/10, lodówka i czajnik w pokoju, przyjemna kolorystyka
położenie bardzo atrakcyjne, wszędzie blisko, informacje o imprezach które się aktualnie odbywają w Łebie i nie tylko np. wspólne mecze w oazowym barze...
10/10 nic dodać nic ująć
Czysto, bardzo ładny pokój, bardzo ładny wystrój skromny, stylowy- Ikea ;) wygodne łóżko. Bardzo ładna łazienka. Lodówka na +, czajnik trochę długo się nagrzewał.Komplet naczyń i sztućcy w pokoju.
Super lokalizacja w spokojnym miejscu, blisko morza i centrum. Dostępność do grilla, kuchni i całego ogrodu- hamak, ławki,piaskownica dla dzieci,huśtawki oraz SUPER kącik dla dzieci z zabawkami.POLECAMY
Czysto, schludnie, nieznaczny problem z uruchomieniem TV.
Blisko ulicy Kościuszki (sklepy, restauracje), ale oddalony od plaży.
Właściciele okazali się bardzo pomocni. Życzliwość i uśmiech to Ich atuty.
Czyste, schludne, wszystko zgodnie z opisem; przydałby się wygodniejsze materace
Spokojna okolica, ale bliziutko do centrum i na plażę kilka minut spacerkiem
Bardzo miła obsługa i personel; pomocni w każdej sprawie