Opinie
Zamiast puf w pokoju mogłyby być krzesła przy stoliczkach , ponieważ osoby mające poważny problem z kręgosłupem jak ja powinny siedzieć na krześle by móc się oprzeć i nie obciążać kręgosłupa.
nam bardzo odpowiada
Bardzo przemiła obsługa i dlatego między innymi powtórzymy pobyt.
Typowe pokoje dla gości nad morzem. Łatwe do utrzymania i czyste. Na TV nie ma co patrzeć bo nie po to człowiek jedzie nad morze.
Spacerkiem wszędzie dojdziesz w 2 minuty.
Rezydent bardzo dobry jak i obsługa. Podpowie jak korzystać z atrakcji Łeby.
Czysto i przyjemnie
Dobra cisza spokój a i wszędzie blisko no tylko żeby sklep z puwem był trochę bliżej:~)
Tak miło profesjonalne i bardzo uprzejmie
Czyste i dobrze wyposażone pokoje.
Lokalizacja bardzo dobra- nie w samym centrum ,ale nie daleko.
Miła i nie narzucająca się.
Czysto, zasłony zbyt wąskie nie pokrywają całego okna co powoduje że albo z jednej albo drugiej strony widać co się dzieje w środku . Tapczany fatalne, twarde , ( rozkładana kanapa dawałaby i miejsce i wygodę) prześcieradła sztukowane, poduszki tragedia, malutka. Wyposażenie dwa kubki, czajnik i talerz to chyba troszkę za mało, ale wiadomo każdy coś swojego przywiezie. Chłodziarka zamiast małej lodówki, wolałbym tą drugą bardziej funkcjonalna .
Bardzo dobre . Wszędzie blisko . Udostępnienie nowych miejsc parkingowych i właściwe przygotowanie nowego parkingu na pewno podniesie atrakcyjność Ośrodka szczególnie w pełnym sezonie.
Uprzejmość i fachowość to mocna strona Ośrodka.
pokoje czyste, schludne,mało wieszaków w łazience, przydały by się jakieś szafeczki półeczki. wystrój skromny bez zbędnych mebli, widok na dom po drugiej stronie ulicy. dwójka troche mała ale do przeżycia.
lokalizacja bardzo dobra nie daleko morza.
obsługa bardzo sympatyczna bezproblemowa.
Czysto schludnie. Może poduszka mogla byc lepsza
Obsługa miła i profesjonalna, poczynając od recepcji aż po Panie sprzątające.
wszystko ok .W niektórych łóżkach nalezy wymienic materace no i telewizory z płaskim ekranem konieczne
Lokalizacja rewelacja do morza niedaleko i do innych atrakci również
Obsługa bardzo przyjazna każdemu wczasowiczowi.Polecam.