Opinie
alles was man braucht, ist vorhanden. Hat an nichts gefehlt.
See, Wald Meer was braucht man mehr????
Die Besitzerin( Frau Polanska) ist sehr fürsorglich, wenn es um das Wohl Ihrer Kunden geht. Sie erfüllte uns jeden Wunsch, solange es in Ihrer Macht stand.:))
Codziennie inne menu, pyszności, pyszności i jeszcze raz pyszności!
Wszędzie tak na prawdę blisko.
Ci Państwo wiedzą co robią.
Czysty i zadbany pokój, wyposażony m.in. w dużą szafę, przestronny. Dodatkowo na wyposażeniu były akcesoria plażowe, czyli leżaki i parawan, super.
Znajduje się bardzo blisko morza, rewelacja.
Profesjonalna obsługa. Bardzo miła właścicielka.
Pokoje czyściutkie, wyposażone we wszystko co potrzeba - tv, czajnik, lodówka, wiatrak. Pachnąca pościel i ręczniki.
Bardzo bogate, pyszne śniadania w formie bufetu. Codziennie zaskakiwało nas coś nowego pysznego :)) Przepyszne domowe ciasta, najlepsze na świecie kokosanki:)
Wszędzie blisko - zarówno na plaże jak i do centrum.
Niesamowici właściciele! Mili i serdeczni. Czuliśmy się jak u siebie w domu.
Bardzo staranne smaczne jedzenie i świeże aż chce się spożywać. Właścicielka serce oddaje gościom.
Wygodne łóżka dobra pościel, pokój też o powierzchni zapewniającej wygodny pobyt 2 osobom.I co najważniejsze wszystko działało bez zarzutu.
Wypada tylko pięknie podziękować gospodarzom za starania, różne przydatne informacje, i chęci !!!!!!