Opinie
Schludne i wygodne łóżka
Tradycyjne i smaczne
Blisko do plaży i jeziora
Przyjazna i elastyczna
Pokoje czyste, zadbane, łazienka czyściutka, czekały na nas czyste ręczniki i bardzo wygodne łóżka - POLECAM!
Położenie idealne, do plaży 5 minut spacerkiem, do głównego deptaka z wieloma atrakcjami również bliziutko. Okolica spokojna idealna na wypoczynek
Właściciele bardzo mili i pomocni.
Pokoje czyste z pożytecznymi balkonami i sprzętem plażowym.
|Czyste, schludne, wysprzątane, zadbane. Łazienka odnowiona, funkcjonalna.
Posiłki smaczne, obfite, zawsze ciepłe, czuliśmy się jak w domu.
Blisko do morza (5 minut spacerkiem) i w pobliżu ogólnodostępny kompleks sportowy z placami zabaw dla dzieci, boiskami do koszykówki, siatkówki, korty tenisowe, mini golf (dojście zajęło 1 minutę).
Mili, uprzejmi i troszczący się o gości właściciele. Każda sprawa załatwiona od ręki.
Wszystkie pokoje bardzo czyste, prawie we wszystkich na piętrze balkony. Jest miejsce na pranie, są lodóweczki, słowem - wszystko jak powinno być:-)
Potrawy zawsze świeże i smaczne. Śniadania urozmaicone.
DW Maja jest bardzo dogodnie usytuowany - do plaży faktycznie niedaleko, w pobliżu sklepy, basen, blisko do portu i jeziora, a za rogiem amfiteatr :-)
Właściciele niezwykle serdeczni i gościnni. Troszczą się o każdego gościa, zawsze służą pomocą, pomimo ogromu pracy w sezonie. W dniu wyjazdu, już po wykwaterowaniu, mieliśmy niespodziewaną i trudną sytuację - mąż zachorował, a wracac mieliśmy nocnym pociągiem z Kołobrzegu. Przed nami miała być 12-godzinna podróż z małym dzieckiem na dodatek. Właściciele zaoferowali nam dodatkowy nocleg, kontakt z lekarzem, a nawet podwózkę na drugi dzień na dworzec w Kołobrzegu! Okazali nam wiele wsparcia, a przede wszystkim komfort psychiczny. DZIĘKUJEMY!
OK
SuPER, Pozdrowienia dla Pani z Drawska Pomorskiego oraz dla Pani włascicielki za Bezy i jabłecznik!!!
Super
Super, polecamy
super
super
super
Profesjonalna
Czysty i funkcjonalny.
Jedzenie przepyszne jak domowe.
Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko
Bardzo miła, profesjonalna obsługa, uprzejmość i dostępność
W komodach w szafkach mogłoby być czysciej.
Obiady bardzo pyszne. Sniadania niestety rutyna. Brakowało mi jajek jajecznicy itp., parowek, twarozku z szczypiorkiem i rzodkiewka, zielonego ogorka . Dodatkiem też moglyby być jakies owoce.
Ok
Ok