Opinie
Czyste i schludne pokoje.
Wyżywienie super. Domowa kuchnia.
Bardzo dobre. Blisko portu o morza.
Bardzo miła Pani Monika, jej mąż i tata.
Wystrój ok, funkcjonalność ok, widok obojętny, duży plus za czystość
Smak, o którym opowiadaliśmy jeszcze długo po powrocie i będziemy polecać, duży atut tego miejsca. Sposób podania super, wystrój skromny, schludny, zawsze czysty obrus
Czuliśmy się zaopiekowani, wszystkie prośby zostały spełnione, ale również wychodzenie na przwciw naszym potrzebom to spory atut. Czuliśmy się wyjątkowo zaopiekowani.
Czyściutki pokój, wygodne łóżka
Rewelacja!PRZEPYSZNE jedzenie
Gospodarze tzw pełną gębą
Pokoje czyste, funkcjonalne, widok przyjemny. Minusem jest dość niskie łóżko.
Położenie bardzo dobre w stosunku do atrakcji turystycznych i plaży.
Właściciele niesamowicie uprzejmi i usłużni. Profesjonalne i życzliwe podejście do klienta.
OK!
Rewelacja!
Najwyższy poziom!
Chciałem uciąć pół gwiazdki za widok ale po namyśle stwierdziłem, że on nie miał żadnego znaczenia.
Blisko wszystkiego w okolicy.
Bez zastrzeżeń.
Delikatne pajęczynki w kątach ;)
Lokalizacja bardzo dobra, bliziutko do morza
Najwyższy poziom, miło, sympatycznie i z uśmiechem :)
Odmalowane, dobry dobór kolorów wnętrz, można się poczuć jak u siebie w domu. Śliczny widok na Diabelski Młyn, szczególnie w nocy.
Bardzo dobra lokalizacja - zarówno co do dojścia na plażę jak i do Portu w którym można zjeść pyszną rybkę lub pizzę.
Gospodarze byli cały czas dostępni i bardzo pomocni, a nadto niezwykle uprzejmi
Wszystko w jak najlepszym pożądku
Wszędzie bliziutko - morze a z drugiej strony jezioro w zasięgu ręki
Bardzo miła obsługa .Pozdrawiam