preloader

Мнения

Общий
9.7 / 10
Местонахождение
9.9 / 10
Board
9.6 / 10
Номер
9.5 / 10
Сервис
9.8 / 10
9 / 10
Lucia S.
Nice and clean rooms, quiet area and location close to the main city centre, nice staff, tasty breakfast, good restaurant on side, room confort, nice views on Tatras from the room,.. Everything was great about our stay, only one thing we did not like - some practices were not very environmentally friendly :( Small shower gels and soaps in little plastic packages added frequently, similar packages of food for breakfast, small plastic bottles of water in the room every day. It is nice from customer's service point of view, but it creates lots of unnecessary waste (I did not have a feeling it was recycled). We visited other nice good hotels in Europe and these issues were dealt by using big containers in the bathroom refilled by good quality shampoo, recycle bins were around in the hotels, breakfast buffet offers without packaging, etc.
10 янв 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
9 / 10 Местонахождение
9 / 10 Сервис
9 / 10
Agata T.
super,
8 янв 2020
Читать далее
8 / 10 Номер

Brak czajnika w pokoju.

10 / 10 Местонахождение

blisko wszędzie ;)

10 / 10 Сервис

miła pani z recepcji.

9.1 / 10
Małgorzata
Doskonałe położenie i adekwatna cena. Niezwykle urozmaicone i smakowite śniadania.Niestety, tym razem widok na ulicę Nowotarską a nie góry. Tzn, z pokoju był widok na Gubałówkę, no ale jednak zdecydowanie przyjemniej budzić się z widokiem na Giewont.
8 янв 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Łukasz
Bardzo wygodne łóżka,śniadania bardzo dobre. Miły i pomocny personel. Możliwość skorzystania prywanie z sauny.
8 янв 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Joanna Z.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu i polecamy go naszym znajomym. Lokalizacja idealna a do tego duży parking przy hotelu. Widok z okna niesamowity. Hotel nie jest najnowszy, ale jest czysty, zadbany, przytulny, łóżka są wygodne. Jedyna wada i za to odjęty jest punkt to brak windy, szczególnie jeśli mieszka się na 3 piętrze.
6 янв 2020
Читать далее
10 / 10 Номер

Pokoje są czyste, zadbane, chociaż nie są najnowsze, to nie odczuwa się tego. Wystrój OK, w pokojach jest przytulnie. Widok z okna (ap. 4 osobowy) niesamowity, całe Zakopane i widok od Gubałówki po całą panoramę Tatr. Lepszego widoku nie można było sobie wymarzyć. W pokoju mieliśmy aneks - przydałoby się więcej sztućców, noży, kubków (ap. 4 osobowy, a filiżanki tylko 2). Ale poza tym nie mamy uwag.

10 / 10 Board

Śniadania pyszne, urozmaicone, nigdy niczego nie brakowało. Dla każdego coś dobrego. Jedliśmy w tej restauracji również obiady i zawsze wszystko nam smakowało - wyśmienite jedzenie, a porcje nie do przejedzenia nawet przez głodnego faceta ;) Dziecko też było zadowolone i najedzone. Polecam, bo jedzenie lepsze od tego serwowanego w wielu restauracjach w centrum miasta.

10 / 10 Местонахождение

Lokalizacja idealna. Wszędzie blisko i w zasadzie nie trzeba ruszać auta, do busów też blisko.

10 / 10 Сервис

Obsługa w całym hotelu bardzo miła, uśmiechnięta i profesjonalna. Duży plus za poczucie humoru dla Pań sprzątających :))) W hotelu i restauracji panuje fajna, miła, przyjazna atmosfera, bez nadęcia. Bardzo dobrze czuliśmy się tutaj podczas całego pobytu.

10 / 10
Joanna O.
Pobyt w waszym hotelu oceniany bardzo dobrze
5 янв 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Sandra
Velka spokojnost, mali sme krasny vyhlad na Tatry, v hoteli si viete zakupit ranajky za 25 zl na osobu, ktore su formou bufetu, da sa vybrat
4 янв 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Łukasz M.
Apartament w hotelu Helios którym spędziliśmy świąteczny czas z rodzina był czyściutki przestronny oraz bardzo ładnie urządzony a przede-wszystkim obsługa oraz panie w recepcji super miłe i pomocne. Chcielibyśmy z rodzina bardzo podziękować wszystkim pracownikom hotelu ponieważ sprawili ze czuliśmy się tam świetnie bardzo domowa atmosfera jak na tak duży hotel, śniadania przepyszne. Lokalizacja w punkt można powiedzieć ze jedna z najlepszych w mieście. Z cała pewnością wkrótce tam wrócimy jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy :)
3 янв 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Gość
Wspaniale położenie, trochę mały pokój.
3 янв 2020
Читать далее
8 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Irena K.
Hotel z dobrą lokalizacją i ogólnie wszystko jak najbardziej ok !
2 янв 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Zbigniew S.
Super hotel.Polecam go wszystkim.Restauracja ,ktora jest na terenie hotelu jest otwarta do 2200-ej.Jest to wielkie udogodnienie dla kogos kto chcialby cos zjesc smacznego nie wychodzac z hotelu.
29 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер

Pokoj w,ktorym mieszkalem byl bardzo czysty i z dala od zgielku ulicznego.

10 / 10 Местонахождение

Bardzo dobra lokalizacja.Poprzez restauracje jest bezposrednie wyjscie do lokalnego parku i szybko mozna dojsc do Krupowek.

10 / 10 Сервис

Panie w recepcji jak i obsluga w hotelowej restauracji sa bardzo uprzejmi i mili.Kompletny profesjonalizm.

9 / 10
Alexandr P.
Wszystko jest super. Świetne sprzątanie i dobrzy kelnerzy. Ale czasami niektórzy goście hałasują na korytarzu i musisz wejść w spokojne godziny od 22 do 8 rano.
29 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Dorota
Bardzo miła i pomocna obsługa, smaczne jedzenie.
29 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Ewa B.
Obiekt położony blisko centrum, w spokojnej okolicy. Faktycznie, pamięta czasy PRL-u, ale jest w nim bardzo czysto, panie z obsługi są bardzo miłe i uczynne.
28 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
7 / 10 Board

Śniadania były smaczne, przeszkadzał mi jedynie brak dostępu do kawy z ekspresu. Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją, kiedy za kawę z ekspresu (do śniadania) musiałam dodatkowo płacić.

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Zbigniew D.
Brak jakichkolwiek uwag.Wszystko było O.K.
28 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
9 / 10 Board
8 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Éva L.
The staff was very nice, the hotel was pleasant and there was no problem.
23 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Maycon Cesar d.
Everything was Perfect.
21 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
7 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Tomasz R.
HOTEL JEST SUPER
19 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер

TROCHĘ TO LATA ZASZŁE JEŚLI CHODZI O USTAWIENIE NP. LOŻKA WZGLĘDEM TV, ALE TO NIE MA WPŁYWU NA OGÓLNĄ OCENĘ.

10 / 10 Board

SMAK SUPER A OBSŁUGA TAKŻE SUPER, SZCZEGÓLNIE PANI KTÓRA RANO ZAWIADUJE - TAKA DROBNA BLONDYNKA - BARDZO POMOCNA I PRAWDZIWA MENEDŻERKA.

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Jacek M.
wszystko super
17 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
9 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Justyna
Super lokalizacja, dobre jedzenie
16 дек 2019
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис