preloader

Мнения

Общий
9.7 / 10
Местонахождение
9.9 / 10
Board
9.6 / 10
Номер
9.5 / 10
Сервис
9.8 / 10
10 / 10
Robert M.
Wszystko super proszę nic nie zmieniać
4 март 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Marcin D.
Ogólna ocena hotelu dobra : lokalizacja, smaczne śniadania, obsługa, bezpłatny parking, można odnowić łazienki.
4 март 2025
Читать далее
10 / 10 Номер

Zaletą hotelu jest tylko jego lokalizacja i widok z okna

10 / 10 Board

Jedzenie bardzo smaczne.

10 / 10 Местонахождение

Lokalizacja hotelu super blisko do centrum

10 / 10 Сервис

Obsługa przyjemna

9 / 10
Wojciech
Znależliśmy w końcu śnieg na Gubałówce i na Kasprowym Wierchu Lokalizacja, śniedanie, uprzejmość personelu, chęć pomocyBrak śniegu :)
3 март 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Patryk
3 март 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Małgorzata R.
Dziękuje bardzo za miły pobyt, wszystko było w jak najlepszym porządku
3 март 2025
Читать далее
9 / 10 Номер

Czyściutko, spokojnie i miło

10 / 10 Board

Przepyszne i obfite posiłki

10 / 10 Местонахождение

Położenie rewelacja!

10 / 10 Сервис

Super

10 / 10
Marcin Duch
Polecam :) hotel z pięknym widokiem,pyszne jedzenie restauracja
2 март 2025
Читать далее
10 / 10
Katarzyna Magdalena
Obudził mnie piękny widok na Tatry i piękne słońce. Lokalizacja świetna. Duży parking. Panie na recepcji uprzejme i zostawiły pozytywne wrażenie. Myślę, że warto się tutaj wybrać jako baza wypadowa do wielokierunkowych spacerów:) Mocne 5/5.
1 март 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Grzegorz Adaszek.
Hotel zadbany i czysty.
28 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер

Pokoje czyste zaopatrzone w ręczniki plus środki higieniczne w łazience.Panie sprzątające zawsze rano pytały czy wszystko jest w porządku czy jest coś potrzebne.

10 / 10 Board

Śniadanie pyszne,urozmaicone,super przygotowane i podane.

10 / 10 Местонахождение

Super lokalizacja ,wszędzie blisko,blisko do centrum, blisko Biedronka,Lidl,lodowisko,park, przystanek autobusowy i wiele innych atrakcji

10 / 10 Сервис

Miła, uprzejma obsługa.

8 / 10
Andrzej Karwot
27 февр 2025
Читать далее
10 / 10
Ewa
Zarezerwowałam hotel dwa pokoje 209 i 210 na drugim piętrze. Później zaczęłam czytać opinie i się przeraziłam co ja zrobiłam. A moja opinia jest taka ze nie można sobie nic innego wymarzyc w sezonie zimowym. W sezonie letnim nie przyjade niestety bo brak klimatyzacji . Ktoś narzekał ze zimno w pokojach - błąd jest tak gorąco ze grzejniki musieliśmy zakrecic i okna otwierać. Czystośc super - 2 nasze pokoje i do niczego nie możemy się przyczepic. Kilka osób komentowało ze obsługa hotelowa jak i w restauracji zła - Obsługa na każdej zmianie super ciągle mielismy pytania i każda z pań mile odpowiadała. Nie mieliśmy równiez czegos takiego ze reczniki czy posciel brudna. Łóżka tak wygodne ze mogłabym je zabrać do domu :) Śniadania - mały szwedzki stół ale wszystko czego chcecie (byłam i 4 gwazdkowych hotelach) specjalnie sprawdziłam bo ktos pisal ze jak sie pozno przyjdzie to nic nie ma g..prawda. Byłam po 8 jak i przed 10 zawsze to samo. Na ciepło jajecznica, parówki ,nalesniki (moje dziecko jedynie narzekalo na brak nutelli do nalesnikow lub rogaików) pyszne na słodko rogaliki. Ogólnie ja rodzinka 2+1 i kolejna rodzinak 2 +1 jesteśmy mega zadowoleni. Bardzo byśmy chcieli wrócic w sezonie letnim ale jak bedzie klimatyzacja i na te wie wieści czekamy. Na kolejny plus zasługuje parking, Ps Doczepiają sie ludzie do łazienki moze i jest nie nowoczesna ale ileż ludzie tam spędzacie czasu ? Ważne ze gorąca woda i nie przesadzajcie że az tak zle jest , nam 6 osób nic nie przeszkadzalo
26 февр 2025
Читать далее
10 / 10
Artur M.
Wszystko nam się podobało,a szczególnie widok na Giewont,? miła obsługa,cisza i spokój w godzinach wieczornych. Mamy nadzieję że jeszcze się kiedyś znów zobaczymy pozdrawiamy.
24 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Piotr
Wszystko w jak najlepszym porządku. Lokalizacja, obsługa, czystość
24 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Marzena D.
Super wszystkie panie z obsługi
23 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Sławomir K.
Wszystko na wysokim poziomie
23 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Jolanta
Profesjonalna, bardzo sympatyczna i życzliwa obsługa na recepcji. Darmowy duży parking. Restauracja hotelowa z dobrym jedzeniem i przystępnymi cenami.
22 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Aizielle Joy
The view of the mountains from the window is excellentNo lift
21 февр 2025
Читать далее
7.5 / 10 Номер
7.5 / 10 Местонахождение
7.5 / 10 Сервис
10 / 10
Andrii
Bardzo mi się podobało :) Widok super!
20 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Elżbieta Rusnak
Polecam bardzo miłe panie na recepcji, jedzenie pyszne ,obsługa hotelu na 6+
18 февр 2025
Читать далее
10 / 10
Anna W.
Przemiła obsługa. Przytulny hotel.
17 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
marcin s.
Jak zawsze wszystko super
17 февр 2025
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис