preloader

Мнения

Общий
9.7 / 10
Местонахождение
9.9 / 10
Board
9.6 / 10
Номер
9.5 / 10
Сервис
9.8 / 10
10 / 10
Katarzyna
Wrócę!!
23 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Rumin
Śniadanie było pyszne, obsługa sympatyczna, swietna lokalizacja - wszędzie blisko,Mozna by wymienić drzwi i łóżka na bardziej nowoczesne
22 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Karolina
Lokalizacja, kuchnia.
21 сент 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
7.5 / 10 Местонахождение
7.5 / 10 Сервис
10 / 10
Mariusz W.
czysto,spokuj obiekt odizolowany od zgiełku ulicznego
20 сент 2020
Читать далее
7 / 10 Номер

czysto,brak czajnika i lodowki

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Zając Szymon
20 сент 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
7.5 / 10 Сервис
9 / 10
Dariusz Kamiński
19 сент 2020
Читать далее
5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
7.5 / 10 Сервис
9 / 10
Kasia
Świetna budżetowa opcja Wyjątkowy widok: przed oknem sama zieleń az po pikną panoramę Tatr Mile neutralne kolory w pokoju i w przestrzeniach wspólnych i szczypta górskich akcentówCzesc mebli z plyty jak stolik moglaby spokojnie wyjechać z pokoju i tylko podniosłaby jego wartosc w moich oczach
19 сент 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Michał Ż.
Hotel świetnie położony z fantastycznym widokiem na góry. Śniadanie bardzo dobre. Blisko do centrum. Świetnie skomunikowane ze szlakami. Pani na recepcji bardzo miła i pomocna.
19 сент 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Katarzyna D.
Hotel na plus wszędzie blisko widok wspaniały.
17 сент 2020
Читать далее
8 / 10 Номер

Jedyny minus brak lodówki.

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Michał K.
Wszystko super
16 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board

20/10

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис

Poza skalą ☺️

9 / 10
Karolina
Świetna lokalizacja, na dole super restauracja z dużymi smacznymi porcjami różnych dań. Czyste pokoje, łazienka również Restauracja i spokój na ogródku restauracji. Ufało nam się także zobaczyć przechadzające się 4 sarenki
16 сент 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Kasia
16 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Rafał
Jestem zadowolony Śniadanie znakomite, mogę polecić każdemuTachanie tobołów na 3 piętro po schodach
15 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Michał
Po raz drugi idealnie :) Odwiedziliśmy ten hotel po raz drugi i jesteśmy ponownie bardzo zadowoleni. Obsługa pierwsza klasa. Śniadania PYCHOTA. Skorzystaliśmy „niestety” tylko raz z restauracji aby zjeść obiad, deser i wypić regionalne piwo. Wszystko było oczywiście przepyszne. Po raz pierwszy byliśmy jako narzeczeństwo, teraz już małżonkowie. Będziemy tam wracać za każdym razem gdy będziemy odwiedzać nasze polskie góry. Z serducha polecamy !!! ☺️
15 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Aleksandra S.
Cudowna widok z okna!
14 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Paulina K.
Bardzo miła obsługa, pyszne śniadania, super lokalizacja.
14 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Monika Kozior
14 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Kinga M.
Podobało się wszystko, z wyjątkiem kawy na śniadanie i małej ilości wieszaków w pokoju.
14 сент 2020
Читать далее
9 / 10 Номер

W pokoju 2-osobowym powinno być więcej wieszaków w szafie, niż 5-6. Powinny być wieszaki na kurtki (2 małe wieszaczki przy lustrze to za mało) i na spodnie.

9 / 10 Board

Kawa na śniadaniu była niesmaczna. Po wypiciu kawy ,na dnie kubka pozostawał osad (fusy?). Hotel powinien zaopatrzyć się w ekspres do kawy.

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Kinga
Polecam hotel Helios Bardzo dobre śniadania, świetna lokalizacja, miły i pomocny personel, czyste pokoje, darmowy parking, piękny widok z okna. Brak suszarki do włosów, brak windy, dwa pojedyncze łóżka złączone jako małżeńskie.
13 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Natalia
Хороший готель,все чистенько,акуратно,близько до центру Дуже хороші сніданкиВідсудність тапочок та поганий wifi
11 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение