preloader

Мнения

Общий
9.7 / 10
Местонахождение
9.9 / 10
Board
9.6 / 10
Номер
9.5 / 10
Сервис
9.8 / 10
10 / 10
Andrzej Odważny
10 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Radosław O.
Hotel w super polozeniu,czysty,pokoje przestronne,dobrze wyposazone!!! Jedzenie w restauracji wysmienite!!! Widok na gory piekny !!! A obsluga przyjazna i zawsze pomocna !!! Polecam serdecznie !!!
10 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Małgorzata J.
Świetne położenie, miła, uczynna obsługa, czysty obiekt, dobre jedzenie, cisza w Hotelu.
9 сент 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
SILSTOP Sp. z o.o. P.
Hotel w idealnym dla nas położeniu, przyjazna atmosfera, czujemy się w Państwa hotelu jak w domu.
8 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Łukasz W.
Wszystko OK!!!
7 сент 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
9 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Rafał Jamrozik
6 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Daniel Popławski
6 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Radosław
Bardzo dobra lokalizacja, blisko do dworca i Krupówek, pokój dość duży dobre śniadania, choć mogłyby być podawane od 6:00W pokoju brakowało oświetlenia była tylko duża lampka nocna co znacząco utrudniało wczesne wyjście na szlak, zamek w drzwiach bardzo opornie działał
6 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Andrzej �.
Wszystko ładnie i pięknie. Polecam tę miejsce.
Dziękujemy za miłe słowa i serdecznie zapraszamy ponownie.
4 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Ewelina R.
Niewygodne łóżka, brak czajnika w pokoju. Poza tym wszystko ok. Dobra lokalizacja, uprzejmy personel, smaczne jedzenie
3 сент 2020
Читать далее
8 / 10 Номер
9 / 10 Board
9 / 10 Местонахождение
9 / 10 Сервис
9 / 10
Carru.W
Bra läge. Väldigt bra läge, ca 500m från centrum, gratis parkering. Fin utsikt från rummet och även från hotell resturangens uteservering.
2 сент 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Carolin
Bra läge. Väldigt bra läge, ca 500m från centrum, gratis parkering. Fin utsikt från rummet och även från hotell resturangens uteservering.
2 сент 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Katarzyna D.
Wszystko pozytywnie ,nie pierwszy i nie ostatni nasz pobyt w tym hotelu.Mimo tylu pokoi jest bardzo cicho .
2 сент 2020
Читать далее
9 / 10 Номер

Widok przepiękny wprost na Giewont, pokoje czyste łóżko wygodne szerokie z porządnym materacem,jedyny minus to brak lodowki.

10 / 10 Местонахождение

Niby centrum, A jednak cisza i spokój.

10 / 10 Сервис

Wszyscy bardzo mili życzliwi i uśmiechnięci.

10 / 10
Marcin W.
Przydałby się otwieracz do butelek w pokojach
2 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер

Piękny widok

10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Katarzyna Z.
Bardzo dobra lokalizacja. Hotel jak najbardziej na plus. Śniadania pyszne i obsługa bardzo miła i pomocna. Polecamy i na pewno tutaj wrócimy
Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Opinia naszych gości jest dla nas zawsze bardzo ważna. Serdecznie zapraszamy ponownie!
1 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
mcten
Piękny widok, bardzo miła obsługa, pyszne śniadania, bardzo dobre jedzenie WC restauracji. W pokojach przydałby się otwierasz do butelek.
1 сент 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Wioletta
Hotel rewelacyjny za wyjątkiem jakości materacy na łóżkach
Dziękujemy bardzo za cenne uwagi i serdecznie zapraszamy ponownie!
1 сент 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Mateusz W.
Wszystko jak należy :)
31 авг 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Iwona Todorska
Super miejsce, na pewno wrócę z rodziną.
31 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Сервис
9 / 10
Ewelina
Ogólnie pobyt oceniam bardzo dobrze pomimo kilku mankamentów. Lokalizacja hotelu jest bardzo dobra, jedzenie w restauracji bardzo dobre, personel bardzo miły, za równo na recepcji, w restauracji jak i panie sprzątające- niewygodne łóżka - brak czajnika w pokoju - podświetlenie hotelu sprawiające że w pokoju jest całą noc jasno
30 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис