preloader

Мнения

Общий
9.7 / 10
Местонахождение
9.9 / 10
Board
9.6 / 10
Номер
9.5 / 10
Сервис
9.8 / 10
10 / 10
Klaudia L.
Panie z obsługi bardzo miłe! Widok z hotelu przepiękny. Lokalizacja idealna. Polecam!
29 авг 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Dominika W.
Blisko do centrum, pyszne śniadania, miła obsługa i czyste pokoje
29 авг 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
9 / 10 Местонахождение
9 / 10 Сервис
9 / 10
Jeno G.
+parking is free +breakfast is rich +attention is paid to healthcare: obligatory mask, disinfection+gloves in the restaurant +prices are moderate +fine restaurant to late evening, including a garden area, with wonderful view, acceptable prices for food and drink + a good base while discover the town and its surroundings
29 авг 2020
Читать далее
8 / 10 Номер

+ cleanlines + view: excellent - bathroom

10 / 10 Местонахождение

+ location : almost in a renewed park, nice view to the high mountains, centrum is 5 minutes on foot, railway to Gubalowka also

10 / 10 Сервис

+correct +friendly +helpful

10 / 10
Michał K.
Bardzo elegancko. Polecam szczerze. Obsługa i panie kelnerki z restauracji na 11/10. Szczerze polecam. Do zobaczenia !
29 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
7 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Robert M.
Wszystko ok
29 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер

Czysto, widok z okna super

8 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Mateusz S.
Wszystko ok
29 авг 2020
Читать далее
7 / 10 Номер
7 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Jeno
I'm a returning guest, and plan to remain so. Perfect location, extarordinary view to the park and mountain. Parking is free. Breakfast is rich even in the last minutes of the morning period. Attention is paid for health careing: mask, hand disinfection and gloves are obligatory in the restaurant. Though the furniture and the bathroom worth renewal, everything is clean, and the staff is kind and helpful. Prices are acceptable.
28 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Maciej Bor
Świetna lokalizacja, smaczne śniadanie, ładny pokój, duża widna łazienka.Przydałby się czajnik na wyposażeniu pokoju.
Dziękujemy za pozytywną opinie na temat naszego hotelu i lokalizacji. Z przyjemnością zapraszamy ponownie, czajnik do pokoju też się znajdzie.
27 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Kamil
PersonelŁazięki
27 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Mateusz Mielnik
26 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Małgorzata Kosiorek
26 авг 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
10 / 10
Paweł
Śniadania bardzo dobre.Lokalizacja znakomita
25 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Sylwia
Bardzo dobre śniadanie, tylko codziennie jest serwowane to samo.
23 авг 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Krzysztof S.
Mogły by być czajniki w pokojach :-).
23 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер

Bardzo wysoki poziom

10 / 10 Board

Wszystko idealnie

10 / 10 Местонахождение

Super, centrum miasta, wszędzie blisko

10 / 10 Сервис

Bardzo wysoki poziom kultury.

9 / 10
Roman C.
Jedynym minusem jest brak lodówki w pokojach. Reszta jak najbardziej w porządku. Restauracja w hotelu znakomita. Obiady bardzo smaczne. Polecamy
19 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Béla
17 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Robert
Hotel z sercem. Klimat tego Hotelu tworzą jego wspaniali Pracownicy. Widać tutaj troskę o turystę, serdeczność, szczera chęć pomocy.
Dziękujemy za tak miłe słowa i serdecznie zapraszamy ponownie!
16 авг 2020
Читать далее
7.5 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
marek gadzinowski
16 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис
9 / 10
Wioleta D.
Znakomite położenie hotelu, przestronny apartament, miła obsługa, smaczne jedzenie, duży parking. Jedyny minus - brak windy.
Dziękujemy za dodanie opinii i serdecznie zapraszamy ponownie!
16 авг 2020
Читать далее
9 / 10 Номер
9 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
9 / 10 Сервис
10 / 10
Dariusz K.
Świetna lokalizacja oraz restauracja
12 авг 2020
Читать далее
10 / 10 Номер
10 / 10 Board
10 / 10 Местонахождение
10 / 10 Сервис